خندوانه

رامبد جوان برنامه ای برای شبکه نسیم ساخته به نام خندوانه. هر روز یک میهمان، از بین هنرمندان یا ورزشکاران محبوب کشور به این برنامه دعوت می کنه. همه مهمان ها پنج ثانیه رو به دوربین لبخند می زنن و بینندگان در طول هفته از طریق پیامک به زیباترین لبخند رای می دن. آخر هر هفته صاحب زیباترین لبخند هفته، انتخاب و معرفی می شه.

تمام روزهای هفته ای که گذشت، اسم تو رو به عنوان صاحب زیباترین لبخند برای برنامه خندوانه پیامک کردم. اما آقای مهران دوستی با سیصد هزار رای اختلاف نسبت به رای های تو، رتبه اول رو کسب کرد.

آخر هفته یِ بعد تعداد رای های تو می شه چهارده تا، و یک هفته بعد از اون می شه بیست و یک رای. نگران اختلاف رایی که وجود داره نباش چون تا روزی که زنده ام، هر روز یکی به رای های تو اضافه می شه و یکی از اختلاف رای رتبه ی اول کم.

اگه روز مرگم دیدی هنوز رتبه اول رو کسب نکردی، حلالم کن. بیشتر از این کاری از دستم بر نیومده.

ایمان دارم که تو صاحب زیباترین لبخند دنیا هستی آخه رنگین کمون فقط وقتی ظاهر می شه که خورشید خانوم به روی بارون لبخند می زنه.

بارون چشم هام محتاج دیدن لبخند توست.

/ 1 نظر / 25 بازدید
بی نام و نشان

لبخند تو خلاصه خوبیهاست لختی بخند خنده گل زیباست پیشانیت تنفس یک صبح است صبحی که انتهای شب یلداست در چشمت از حضور کبوترها هر لحظه مثل صحن حرم غوغاست رنگین کمان عشق اهورایی از پشت شیشه دل تو پیداست فریاد تو تلاطم یک طوفان آرامشت تلاوت یک دریاست با ما بدون فاصله صحبت کن ای آن که ارتفاع تو دور از ماست وصف حال خورشید خانوم. البته صرفا در مورد "خورشیدخانم" هیچ کس به جز خودتون حق مطلب رو ادا نمی کنه. قیصر امین پور